KAYIT OLURKEN SİZLERDEN ÜCRET TALEP ETMİYORUZ!
Eğitim Kaydınızı e-Devlet uygulamasında gördükten sonra ödeme yapın.

Günümüz şartlarında güven büyük problem oluşturduğu için kayıt sırasında sizlerden ödeme talep etmemekteyiz. Önce kaydınızı yapıyoruz, sizler İSG eğitim kaydınızı e-Devlet'te gördükten sonra gönül rahatlığıyla ödemenizi yapabilirsiniz. Üstelik Kredi kartına vade farkı ödemeden 12 Taksite kadar.

İSG kursu Bursaolarak sadece Bursadaki kursiyerlerimize değil tüm Türkiye’den İSG eğitimi için başvuru ve kayıtları alarak en iyi şekilde sizleri isg sınavlarına hazırlıyoruz. İş güvenliği uzmanı, işyeri Hekimi veya işyeri hemşiresi olmak istiyorsanız, bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Türkiye’nın en iyi kurumlarıyla yapmış olduğumuz iş birlikteliklerimiz ile sizler için en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla veriyoruz. İddia ediyoruz ki bizden daha uyguna iş sağlığı ve güvenliği eğitimi için bulacağınız fiyat ve kalite yok. En iyi fiyat garantisi ve taksit imkanlarımızla ödeme kolaylığı sunuyoruz.

Aşağıdaki formu doldurarak yada bizi 0(532) 292 71 00 numaradan arayarak detaylı bilgi alabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.

5000+ Memnun Kursiyer

İş Sağlığı ve Güvenliği profesyoneli olmak için hemen arayın!

İSG Kursu Bursa’nın İş Güvenliği Eğitim Merkezi olarak, çalışanların sağlık ve güvenliklerini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. İş sağlığı ve güvenliği alanında lider bir kuruluş olarak, iş kazalarını, meslek hastalıklarını ve işyerinde oluşabilecek diğer riskleri en aza indirmek için üstün eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz, işyerlerinde güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamını teşvik etmek ve korumaktır. İş sağlığı ve güvenliği eğitimi, iş yeri hekimi, işyeri hemşiresi ve İSG uzmanları tarafından sunulan güçlü bir eğitim programıyla, çalışanların riskleri tanımasını, önlem almasını ve doğru uygulamaları benimsemesini sağlarız. Ayrıca, işverenlere İSG yasaları ve düzenlemeleri hakkında danışmanlık ve rehberlik sağlayarak, uyumluluk konusunda destek sunarız. Amacımız, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaygınlaşmasına katkıda bulunarak, herkesin güvende ve sağlıklı bir çalışma ortamında bulunmasını sağlamaktır.